Propaganda Illuminatów nauczyła młode kobiety handlować seksem

„W przypadku każdego prawdziwego zdarzenia, gdy mężczyzna seksualnie nęka kobietę, prawdopodobnie istnieje dziesięć przypadków kobiet używających seksu do awansów, a Helen Gurley Brown wyraźnie sformułowała tę strategię.” (Była redaktorem naczelnym magazynu Cosmopolitan od 32 lat)

HELEN GURLEY BROWN W SWOIM BIURZE W 1965 R

Illuminaci nauczyli kobiety handlować seksem, teraz rozpoczynają polowanie na czarownice dla potencjalnie nieskończonej liczby kobiet, które czują się skrzywdzone. Bankierzy z Illuminati zaostrzają wszystkie podziały w społeczeństwie – rasę, płeć, klasę – i szukają zagranicznych wrogów, aby odciągnąć ludność od ich oszukańczego monopolu kredytowego.

Redaktorka Cosmo Helen Gurley Brown (1922-2012) została nazwana „mistrzem samotnej dziewczyny”. Częściowo dzięki niej 50% amerykańskich kobiet jest dziś bezdzietnych. Nauczyła je sprzedawać swe ciała, zamiast czekać na miłość i małżeństwo. Była inżynierem społecznym działającym dla Illuminatów, szatańską dziwką, która sprawiała, że ​​prostytucja wydawała się być elegancka.

Dr Henry Makow

W 1965 roku, Helen Gurley Brown, redaktorka Cosmopolitan , powiedziała, że ​​gospodyni domowa jest „pasożytem, ​​osobą zależną, szkodnikiem”. Nie nazwała ich dziwkami, ponieważ szanuje dziwki.

Jej siostra w działaniu by zniewolić kobiety, Betty Friedan (ikona amerykańskiego feminizmu drugiej fali), porównywała osoby zajmujące się domem z „więźniami obozów koncentracyjnych” z powodu braku stymulacji i możliwości awansu w obozach koncentracyjnych. ( The Feminine Mystique , s. 306)

Te wulgarne ataki wskazują na okrutną kampanię psychologiczną prowadzoną przeciwko społeczeństwu przez satanistycznych Illuminatów. Ich program degradacji kobiet, niszczenia rodzin, zatrzymywania rozwoju heteroseksualnego, tworzenia dysfunkcji i zmniejszania populacji odniósł druzgocący sukces.

„Skala załamania małżeńskiego na zachodzie od 1960 roku nie ma precedensu historycznego”, mówi historyk Lawrence Stone. W ciągu 40 krótkich lat wskaźnik małżeństw spadł o jedną trzecią, wskaźnik rozwodów podwoił się, wskaźnik urodzeń wynosi połowę, a rodziny niepełne na jednego mieszkańca potroiły się. Czterdzieści procent wszystkich dzieci urodzonych w Stanach Zjednoczonych w 2007 r. było poza związkiem małżeńskim, w porównaniu do 4% w 1957 r. (Bennett, The Broken Hearth, s.10)

W 1952 roku Rockefellerowie przeznaczali na reklamę feminizmu w mediach 250 milionów dolarów. Książka poradnikowa Helen Gurley Brown z 1962 roku, „Sex and the Single Girl” i film nakręcony na podstawie inspiracji z niej płynących. Wpajały samotnym kobietom, że powinny robić karierę zamiast dążyć do założenia rodziny. W tym samym czasie Rockefellerowie również finansowali i lobbowali na rzecz kontroli populacji i eugeniki.

Jako redaktor Cosmopolitan (1965-97), Brown była wzorem do naśladowania dla kobiet kariery na całym świecie (36 zagranicznych wydań). Poślubiła swojego menedżera w wieku 37 lat i pozostała bezdzietna. Wraz z aktywistką komunistyczną Betty Frieden i agentem CIA, Glorią Steinem, Brown należała do triumwiratu nowoczesnych feministycznych inżynierów społecznych.

Brown szanuje dziwki, ponieważ prostytucja jest jej wzorem dla kobiet. W swojej autobiografii ” I’m Wild Again ” (2000) mówi nam od razu, że w 1941 roku, w wieku 19 lat, dołączyła do „eskorty” i uprawiała seks z 50-letnim mężczyzną za 5 USD. (Str. 4)

„Dlaczego nie byłam zbuntowana? Byłam młoda … Myślę, że nawet wtedy byłam praktykującym realistą … Próbowałam zrobić wszystko, co trzeba, aby przeżyć.”

Dostała pracę w sekretariacie, rozumiejąc, że będzie spała ze swoim żonatym szefem, a on „zaopiekuje się” nią w zamian. To rozwiązanie trwało kilka lat. Opisuje procedurę:

„Po godzinie picia koktajlu poszliśmy do mojego mieszkania, aby się pokochać … Kochanie? … To były dwie osoby kopulujące – wydawało się, że sprawia mi to przyjemność… nauczyłam się często udawać i robiłam to bardzo dobrze”. (15)

Brown usprawiedliwia to, że pomagała matce i siostrze w Arkansas. (Prostytutki na ogół nie pochodzą z bogatych rodzin.) Żałuje tylko, że nigdy nie otrzymała obiecanej wypłaty pieniężnej: „Potrzebowałem kogoś, kto powie mi, jak traktować mężczyznę w tej sytuacji, jak pochlebiać, tulić i gruchać, powinnam zrobić to lepiej”. (19)

Helen Gurley Brown stała się tą osobą. Uczyła kobiety, jak przekuć seksapil w zysk i kontrolę. Pomagała przekształcić kobiecą naturę z miłości i oddania w obliczone drapieżnictwo.

Oto, w jaki sposób pozyskała swojego męża, by go poślubić.

„Wyrzucasz haczyk. Stajesz się kochająca, czarująca, pyszna, seksowna, musisz poważnie zatopić sidła, haczyk jest tak głęboko wbity, że on nie może go wydostać bez silnego bólu, tj. nie może żyć bez Ciebie, Ty wtedy zamykasz się i przekazujesz swoje ultimatum, dwa razy musiałem je wydać „(27).

Podczas gdy Brown twierdzi, że była lojalna, uważa, że ​​cudzołóstwo jest w porządku. Żona mężczyzny jest winna, jeśli ucieknie. Seks, Brown mówi: „jest fizycznym uczuciem”, „sprawia, że czujesz się dobrze … jedną z najlepszych rzeczy, które mamy ….” nie poddaje się „nakazowi moralnemu”.

Duszenie popędu seksualnego może prowadzić do „drgawek, napięcia lub depresji”, by pewnego wieczoru „zejść z klifu”. (52) Ale, jak wyćwiczona pani, ostrzega „nigdy nie śpij z kimś, kto ma mniej pieniędzy lub więcej kłopotów niż ty”. (225)

Romanse biurowe, a nawet spanie z szefem jest w porządku, o ile jesteś dyskretny. (107) Mówi swoim czytelnikom, aby sprawili, że szef „wygląda dobrze”, niech uzna, że ​​zasługują na swoją pracę i nie narzekają na dodatkowe godziny.

Wydaje się, że feminizm usunął żony i matki ze swoich rodzin i wprowadził je do pracy dla korporacji. Zamiast służyć mężom i dzieciom, które je kochają, kobiety teraz słuchają szefów, którzy płacą im za wykonywanie swoich usług.

Według Brown, jeśli kochający mąż utrzymuje oddaną żonę, jest ona „pasożytem”. Ale jeśli jest niewolnicą seksualną, dziwką, to jest „niezależna” i „wyzwolona”.

Ten cytat z recenzji nowej biografii powtarza jej pogardę dla małżeństwa i rodziny: „Kiedy na początku lat sześćdziesiątych pojawił się ” Sex and the Single Girl ” , najbardziej szokującą rzeczą … był faktyczny stosunek Browna do spraw z żonatymi mężczyznami. „

Feminizm jest pretekstem do sprzedania siebie:

„… zaleciła swoim czytelnikom skorzystanie z sytuacji, dojenie winnego i wdzięcznego żonatego kochanka z prezentów, pieniędzy, czy w zamian ma zapewnić rozwój w miejscu pracy. Brown uznała to za godziwą rekompensatę za fakt, że mężczyźni zarabiają więcej niż kobiety i trzymają najlepsze miejsca pracy dla siebie.”

Rodzina, a feminizm: BITWA NOWEGO ŚWIATA

Przesłanie, że nie można zaprzeczyć popędom seksualnym, że rozwiązłość jest „chłodna” i „nowoczesna”, zostało zaszczepione kobietom, aby je zniszczyć i podważyć małżeństwo. Państwo ma zastąpić rodzinę.

W rzeczywistości, kobiety osiągają spełnienie poprzez samopoświęcenie. Jest to złośliwe oszczerstwo przedstawiające oddane ciężko pracujące żony i matki jako kury domowe i „pasożyty”.

Założenie, że tylko praca wykonywana dla gotówki (państwo / gospodarka) ma wartość, jest chora. Chcą oczernić osobistą i duchową rzeczywistość, prywatne życie rodziny i związany z tym wysiłek.

Poza pewnym punktem, światowa ambicja u kobiety jest męska i bezosobowa. Ameryka jest pełna gorzkich, wykastrowanych kobiet i oszołomionych mężczyzn.

Ruch #MeToo tylko zaostrzy ten trend.

Źródło: https://www.henrymakow.com/130103.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s