Jak donosi deon.pl antypapież Franciszek odwiedził jezuicki ośrodek w centrum Wiecznego Miasta na początku swego pontyfikatu w 2013 roku. Zaapelował tam wtedy o udostępnienie uchodźcom pustych klasztorów.

„Drodzy zakonnicy i zakonnice, puste klasztory nie służą Kościołowi po to, by przekształcać je w hotele i zarabiać pieniądze. Puste klasztory nie są nasze, należą do ciała Chrystusa, jakim są uchodźcy. Pan wzywa do odważnego i wielkodusznego życia gościnnością w pustych klasztorach” – powiedział.

Widzimy zatem, iż wg antypapieża Bergoglio muzułmańscy „uchodźcy” należą do Mistycznego Ciała Chrystusa. Taki pogląd wypływa bezpośrednio z okultystycznej doktryny sekty Novus Ordo, wg której każdy żyjący człowiek, niezależnie od wyznawanej wiary, należy do Kościoła i jest zbawiony, bowiem, jak zakłada ich fałszywa nauka, Chrystus przez Wcielenie zjednoczył się z każdym człowiekiem i zbawił każdego człowieka. Rolą zaś Kościoła, wg tej sekty, jest uświadomić człowiekowi tą wielką tajemnicę, tak, aby każdy poznał swoją wielką godność, którą rzekomo posiada. Więcej o tym pisałem w tekście >>>Lucyferiańska doktryna soborowego kościoła<<<.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s